MB BLOG        MB MAGAZİN
Zeynep ALTUNHAN
Zeynep ALTUNHANPCC, AimCC

Uzmanlık Alanları

  • Bireylerin yeteneklerine odaklanmak ve geliştirmek
  • Kurumsal firma çalışanlarına yönelik kişisel gelişim eğitimleri vermek
  • Şirketlerde eğitim süreçlerini kurgulamak
  • İnsan Kaynakları süreçlerini ve sistemlerini yeniden yapılandırmak

Zeynep ALTUNHAN

2011 yılından itibaren aktif olarak koçluk yolculuğunu sürdüren Zeynep, Uluslararası Koçluk Federasyonu’na(ICF) bağlı PCC seviyesinde akredite koçtur ve kurumsal firma çalışanlarını farkındalıklarını arttırmaları, potansiyellerini performansa dönüştürerek daha doyumlu bir yaşam sürmeleri konusunda desteklemektedir.

Profesyonel koçluk yapmanın yanı sıra, MB Akademi’nin ICF’e bağlı ACTP sertifikalı koçluk okulu Aimco’nun eğitim liderlerinden biridir.

Eğitimi sadece koçluk alanı ile sınırlandırmamakta, iletişim, duygusal zeka, kişisel liderlik konularında da eğitim vermeyi sürdürmektedir.

Kurumsal firmalarda uzun yıllar üstlendiği İnsan Kaynakları yöneticiliği sırasında start-up şirket süreçleri, şirket birleşmeleri, küçülme, kapanma, büyüme gibi emek-yoğun pek çok proseste güçlü deneyimler edinmiştir. Bugün edindiği deneyimlerle görevine yeni atanan İnsan Kaynakları yöneticilerine mentorluk yapmakta, İnsan Kaynakları birimlerinin vizyon ve hedeflerini gerçekleştirebilmeleri için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Anlamlı bir yaşamın, ancak cesaretle çıkılan içsel bir yolculuktan ve zihni anlamaktan geçtiğine inanan Zeynep, Uzak Doğu ekollerinin insan zihni üzerine sunduğu güçlü verilerden yararlanmaktadır. Bunun için yılın belirli zamanlarında zihinsel derinlik kazanmayı sağlayan yurtiçi ve yurtdışı çalışmalara katılmaktadır.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter