MB BLOG        MB MAGAZİN

Sosyal Sorumluluk

MB Genç Akademi Projesi

MB Akademi olarak topluma değer katmak üzere; gençlerin kariyer yolculuğuna ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak eğitim fırsatları sunmak, onları öne çıkartacak platformlar yaratmak amacıyla yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlatıyoruz.

Ekim ayında çok paydaşlı olarak gerçekleştirmeyi planladığımız projemizin detayları, program takvimi ve başvuru detaylarını çok yakında burada bulabileceksiniz.

MB Genç Akademi Projesi

Koçluk Defteri Uygulaması

Koçluk Akademisi bünyesinde yer alan Aim Koçluk Okulu’nun koçluğun gelişmesi için tasarladığı mobil uygulamayı koçlukla ilgilenen her bireyin ücretsiz olarak faydalanması üzere hizmete sunduk.

Faaliyet gösterdiğimiz sektöre değer katma amacıyla oluşturduğumuz mobil uygulamamızı koçlukla ilgilenen herkes “Koçluk Defteri” ya da “Coach’s Notebook” adıyla aratıp EN veya TR olarak ücretsiz indirebilir.

Koçluk Defteri mobil uygulaması; koçla koçluk alan arasındaki bağın sürekliliğine yardımcı olma, koçun koçluk alanla ilgili kendine notlar almasını sağlama, koçluk araçlarıyla ilgili hatırlatma, koçluk becerilerini takip etme, koçluk seansının kalitesini artırmak üzere örnek sorular gibi hizmetleri içeriyor.

Koçluk Defteri

ICF Gönüllü Koçluk Çalışmaları

Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun başlattığı gönüllü koçluk programında, PCC program liderlerimiz gönüllülük çalışmasına destek vererek koçluk almak isteyenlere gönüllü olarak bireysel koçluk hizmeti veriyorlar.

ICF Gönüllü Koçluk

 

Adres
Küçükbakkalköy Mah. Brandium Residence
R2 Blok Kat:13 Daire: 126
34750 Ataşehir / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube twitter