MB BLOG        MB MAGAZİN

Sahne Akademisi

Sahne Akademisi ile kurum ihtiyacına göre tasarlanmış programlarımızı tiyatro sanatının araçları ve yaratıcı drama teknikleriyle birleştirerek katılımcının konuları eğlenerek içselleştirmesini amaçlıyoruz.

Birebir deneyimin yüksek olduğu programlarımızda canlı skeçler, videolar ve çeşitli oyunlarla katılımcıların konuyu deneyimleyerek önce zihninde sadeleştirmesini daha sonra hayata geçirilmesi noktasında da cesaret kazanmasını hedefliyoruz.

Sahne Akademisi içeriklerimizi tiyatronun var olanı gören, saklı olanı da keşfetmeyi hedefleyen felsefesiyle tasarlıyoruz. Başka bir deyişle; potansiyeli önemseyen ve her insanın yeteneğini ortaya çıkarmaya çalışan bir anlayışla sağlıyoruz. Kişisel gelişim tiyatro sanatının incelikleri ile desteklenirken, farkındalık ve öz güven ile kişinin cesaretini artırarak kendiyle ve davranışlarıyla yüzleşmesini sağlıyor.

Sahne Akademisi

Kurumsal Komedya

Sahne Akademisi Kurumsal Komedya tiyatro oyunuyla; akademi program konularımızdan bazılarını daha akılda kalıcı kılmak üzere tiyatro sanatıyla birleştirip eğlenceli skeçler oynuyoruz.

Aynı zamanda kurum içinde kurum çalışanlarıyla birlikte hayata geçirdiğimiz kurumsal tiyatro projeleri kurum içi iletişimi kuvvetlendirmek, kurum değerlerinin anlaşılması, içselleştirilmesi yönünde katkı sağlıyor.

Sahnenin Liderleri

Sahnenin Liderleri özellikle üst düzey yöneticilere yönelik olarak 2 gün boyunca MB liderlik anlayışını tiyatronun sıcak ve eğlenceli yüzüyle birleştiriyor. Deneyimlemenin liderliğin en önemli anahtarı olduğunu biliyoruz. Liderlik algısının önce kişide başladığı anlayışını dikkate alarak katılımcılarımızın tiyatro sanatından maksimum fayda sağlamalarını amaçlıyoruz.

Sahnenin liderleri programı var olanı göstermek ve potansiyel olana ulaşmak amacıyla hareket ediyor. Çünkü lider her an sahnededir.

Sunumun Oskarları

Sunumun oskarları programı, kurumsal hayatın her alanında karşımıza çıkan sunum becerilerini farklı bir yöntemle yetkinleştirmek üzere kurgulandı. Sunum becerilerinin tiyatro ve yaratıcı drama teknikleriyle derinleştirildiği bu projede vücut dili, hareket, doğaçlama, duruş, ses kullanımı, jest- mimik hakimiyeti, tonlama, vurgu gibi konularda deneyimlenerek konuların içselleştirilmesi amaçlanıyor.

Sahne Akademisi

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter