MB BLOG        MB MAGAZİN

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 
MB Akademi eğitim danışmanlık şirketi olarak; alanında deneyimli liderlerimizle; kuruma, kişiye özel modellerimizle süreçleri sadeleştirmek ve insan odağında gelişimi tetiklemek üzere eğitim, danışmanlık ve gelişim hizmetleri sunuyoruz.

İş süreçlerinde ve sonuçlarında kişiye, firmaya özel programlarımız ve koçluk yaklaşımlı modellerimizle kalbe dokunan, insan odağında bir yaklaşım benimsiyoruz.

Temel Faaliyet Alanlarımız

Liderlik, Koçluk, Satış, Benlik Akademisi olarak 4 ana odakta faaliyet gösteriyoruz.

Liderlik Akademisi ile bireyin gerçek potansiyelini performansa çevirmeye odaklanarak kendi yarattığımız liderlik modelimizle organizasyonel gelişim ile bireyin kendi becerilerinin gelişimi arasında köprü kurmayı hedefliyoruz.

Satış Akademisi ile yeni nesil satış teknikleri programı, firmaya özel yeni nesil satış modeli geliştirme, uygulama, ölçümleme, değerlendirme hizmetleri sunuyoruz.

Benlik Akademisi ile bizi biz yapan benliklerimizin hayatımıza ve kararlarımıza olan etkisiyle ebeveyn, yetişkin ve çocuk benlik durumlarımızı transaksiyonel analiz ile çözümlüyor, kişilerin tercihlerini daha özgürce verebilmesini amaçlıyoruz.

Koçluk Akademisi ile bireylerin kişisel ve yönetsel gelişim becerilerini koçluk becerileri ile destekleyerek, potansiyellerini performansa dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Aimco, AimCC ve AimTeam gibi koçluk programlarını barındıran akademimizde tüm işleyişimizi insan odağına, kalbe dokunmaya koyuyoruz.

 

Adres
Küçükbakkalköy Mah. Brandium Residence
R2 Blok Kat:13 Daire: 126
34750 Ataşehir / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube twitter