MB BLOG        MB MAGAZİN

Liderlik Akademisi

Türkiye’de daha önce uygulanmamış bir içerikle Doğu-Batı sentezini harmanlayarak çok özel bir içerikle geri bildirim vererek, kişinin aynası olarak liderliği irdeliyoruz.

MB Liderlik Akademisi Programları ile bireyin gerçek potansiyelini performansa çevirmeye odaklanarak kendi liderlik modelimizi yarattık. Organizasyonel gelişim ile bireyin kendi becerilerinin gelişimi arasında köprü kurmayı hedefliyoruz. Bir yandan kişinin kendisini tanımasını ve değişime açıklığını ölçerken, diğer yandan yaratıcı yaklaşımlar sergilemelerini teşvik ediyor, güçlü ilişkiler kurup liderlik özelliklerini benimsemelerini sağlıyoruz.

Bu süreçteki katılımcıların birebir gözlemlendiği ve değerlendirildiği eğitim programlarında gerçek vakalar üzerinden çalışmalar yapıyoruz.

Bu hizmeti CPCC, AimCC olup ORSC programını tamamlamış ACC, PCC seviyesinde koçlar ile veriyoruz.
Liderlik Akademisi
Liderlik Akademisi

Liderlik Akademisi Programları

Liderlik Giriş Programı: Liderlerin kendilerinden beklenen temel becerileri güçlü bir biçimde sergileyebilmeleri, temellerinin ne kadar sağlam olduğuna bağlıdır. Bu temelin gücü, gelecekteki performanslarına direkt olarak etki edecektir. Bu nedenle kökleri ne kadar sağlamlaştırırsak ve ne kadar yatırım yaparsak o kadar iyidir. Biz liderlerin ya da lider adaylarının bu en önemli yatırımına güçlü bir destek veriyor ve kalıcı etkiler bırakmayı hedefliyoruz.

Liderlik Master Programı

Temel liderlik yetkinlik ve becerileri kazanan liderlerin ustalık seviyesine ulaşmalarını sağlayan programımızda; Batı dünyasının metodik yaklaşımını Doğu felsefelerinin insana dair derinliği ile birleştiriyoruz. Doğu-Batı anlayışlarının güçlü yanlarından oluşan programımızı Türkiye'nin temel dinamikleri doğrultusunda zenginleştirirek liderlerde kalıcı dönüşüm yaratacak deneyimlerle sunuyoruz.

Liderlik Mini Programlar

Birçok konuda gelişmiş ancak bir kaç noktada gelişim ihtiyacı olan liderlere ihtiyaca özel içerik dizaynı yapıyoruz. Liderlik programlarımızın içeriklerini yarım gün ya da tam günlük sürelerle yeniden tasarlıyor, liderlerin deneyimlemesine uygun hale getiriyoruz.
Liderlik Akademisi

 

Adres
Küçükbakkalköy Mah. Brandium Residence
R2 Blok Kat:13 Daire: 126
34750 Ataşehir / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube twitter