MB BLOG        MB MAGAZİN
Ceylan KALYON
Ceylan KALYONAim Coach - İletişim Direktörü

Uzmanlık Alanları

  • Kurumsal İletişim
  • Kurumsal Sosyal Sorumluluk
  • Çalışan Memnuniyeti & İç İletişim & Çalışan Markası Yaratma
  • Marka İletişimi
  • Pazarlama İletişimi
  • Kurum içi Gönüllülük

Ceylan KALYON

Kariyerine sağlık iletişimi alanında Dünyagöz Hastaneler Grubu’nda Medya İletişimi’nden sorumlu olarak başladı. Fakültenin edindirdiği donanımı ve yetkinliklerinin odağında kazandığı iletişim becerileriyle kurumsal iletişim, iç iletişim, gazetecilik, dergicilik, sosyal medya yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında görev yaptı.

12 yıl önce sağlık sektöründe başlayan kariyer yolculuğu basın-yayın, çocuk-eğlence sektörü, ilaç sektörlerinde devam etti. Son olarak GSK’da Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görev yapan Ceylan, kariyer yolculuğuna MB Akademi bünyesinde Pazarlama İletişimi Direktörü olarak devam ediyor.

Kök Hücre Kardeşliği, Sağlıklı Gençlik Hareketi, Turuncu Pedal Hareketi gibi ödüllü projelerin planlanması, yürütülmesi ve çalışan gönüllülüğü alanlarında uzman olan Ceylan, bugün gönüllülük çalışmalarına da çeşitli dernek ve vakıflara destek olarak devam ediyor.

Ceylan, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü lisans, Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi yüksek lisans derecelerine sahip; sosyal sorumluluğu gönüllülük çalışmalarıyla yaşam biçimi haline getirmiş bir iletişim profesyonelidir.

Alanında derinleşmek, dokunduğu insanlara daha fazla değer katma isteğiyle Aimco koçluk programına katılarak International Coaching Federation (ICF) tarafından tanınan ve yetkilendirilen koçluk programı Aimco’yu bitirmiştir.

 

Adres
Vezir Sk. Ünsal Apt.
Kat:9 Daire:10,
Caddebostan, Kadıköy / İstanbul

90 0216 692 0191

mb@mbakademi.com.tr

İLETİŞİM

 

 

Bizi Takip Edin

linkedin facebook youtube instagram2 twitter